Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pacolli: Demarkacioni për Malin e Zi është çështje e mbyllur
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli: Demarkacioni për Malin e Zi është çështje e mbyllur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli: Demarkacioni për Malin e Zi është çështje e mbyllur

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, sot ka raportuar para Komisionit për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike ku nga kryetarja e këtij komisioni Vjosa Osmani është pyetur për çështjen e demarkacionit dhe tërheqjen e Kosovës nga aplikimi në Interpol dhe UNESCO.

Kategoritë


0 komente