Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pamje nga arrestimi i Gjuriqit në Veri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pamje nga arrestimi i Gjuriqit në Veri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pamje nga arrestimi i Gjuriqit në Veri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 221 shikime
 • 221 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës ka arrestuar sot në veri të Mitrovicës, drejtorin e të ashtuquajturës Zyra për Kosovën, Marko Gjuriq, pasi ky i fundit u fut pa leje të autoriteteve kosovare në vend.

Kategoritë


0 komente