Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Projektligji që do ta shfuqizoi vendimin e Haradinajt për rritjen e pagave në Qeveri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Projektligji që do ta shfuqizoi vendimin e Haradinajt për rritjen e pagave në Qeveri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Projektligji që do ta shfuqizoi vendimin e Haradinajt për rritjen e pagave në Qeveri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vendimi i kryeministrit Ramush Haradinaj për rritjen e pagave për vartësit e tij është i vlefshëm vetëm deri në qershor të këtij viti, ngase Ministria e Administratës Publike ka hartuar koncept dokumentin e ligjit për nivelizimin e pagave.

Kategoritë


0 komente