Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Promo: Emisioni DOGANA
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Promo: Emisioni DOGANA

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Promo: Emisioni DOGANA

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 7,757 shikime
 • 7,757 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Promo - Nis për herë të parë transmetimi i emisionit DOGANA. Në emisionin e parë mund të ndiqni kontrollat doganore për deklarim monetar. Sa para lejohet t'i merrni me vete pa pasur nevojë t'i deklaroni? Çfarë ndodh me mallin e padeklaruar në Doganë. Gjithashtu mund ta ndiqni edhe intervistën me drejtorin e Doganës. Çdo të martë në GjirafaVideo.

Kategoritë


1 koment