Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Protestojnë veterinarët e ardhshëm, kërkojnë objekt për studime
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Protestojnë veterinarët e ardhshëm, kërkojnë objekt për studime

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Protestojnë veterinarët e ardhshëm, kërkojnë objekt për studime

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Filloi të ndërtohet që nga vitit 2013 por ende nuk ka përfunduar. Kështu studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë nuk kanë objekt për mësime.

Kategoritë


0 komente