Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Radio Prishtina 89.8 FM - LIVE
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Radio Prishtina 89.8 FM - LIVE

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Radio Prishtina 89.8 FM - LIVE

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 1,299,681 shikime
 • 1,299,681 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Radio Prishtina mëton t'i frymëzojë njerëzit, jo vetëm në baza ditore, që ta shohin botën në mënyra e përmes përvojave të ndryshme, duke u ofruar mundësi të reja dhe gjetje interesante përmes transmetimeve të programeve të saj. Radio Prishtina në krye të misionit ka audiencën dhe atë jo vetëm për vendasit.

Plani strategjik i Radio Prishtinës ka për synim rritjen dhe përparimin e saj duke e bërë radion një model të qëndrueshëm, kreativ, inovativ dhe të besueshëm. Mbi të gjitha, radioja për ekipin dhe për projektin tonë është jo vetëm pasion.

Radio Prishtina ka frekuencë regjionale me bazë në Prishtinë dhe transmeton programin e saj edhe drejtpërdrejt përmes aplikacionit për telefonat e mençur dhe në uebfaqen: prishtina.fm

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  1 koment