Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Lekaj lavdërohet për “sanimin rekord” të rrugës Kaçanik- Han i Elezit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lekaj lavdërohet për “sanimin rekord” të rrugës Kaçanik- Han i Elezit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lekaj lavdërohet për “sanimin rekord” të rrugës Kaçanik- Han i Elezit

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 518 shikime
 • 518 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lekaj lavdërohet për “sanimin rekord” të rrugës Kaçanik- Han i Elezit

Kategoritë0 komente