Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​Selim Pacolli bëhet barmen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Selim Pacolli bëhet barmen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Selim Pacolli bëhet barmen

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli, sonte ka zgjedhur një mënyrë më ndryshe të fushatës së tij zgjedhore, ai ka provuar t’u shërbejë qytetarëve në cilësinë e barmenit në një nga kafiteritë e qytetit.

Kategoritë


0 komente