Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Specializantët protestojnë, kërkojnë realizimin e premtimeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Specializantët protestojnë, kërkojnë realizimin e premtimeve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Specializantët protestojnë, kërkojnë realizimin e premtimeve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Specializantët vullnetarë të vitit akademik 2016/2017, nga fusha të ndryshme të mjekësisë, e kanë shprehur pakënaqësinë e tyre për mosrealizimin e premtimit për paga, nga ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili dhe nga kryeparlamentari Kadri Veseli, të cilët u zotuan se nga muaji janar 2018, do të paguhen specializantët.

Kategoritë


0 komente