Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
King of the Combo - E01, P1: Nama Sushi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
King of the Combo - E01, P1: Nama Sushi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

King of the Combo - E01, P1: Nama Sushi

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 1,292 shikime
 • 1,292 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ka ardhe koha per sushi mushi njerz! Engjelli edhe Ermali provojne disa lloje gatimesh t’sushit nga Nama Sushi.  Qysh shijon sushi per here t’pare? Qysh shijojnë përbërsit që e shoqërojnë sushin.

 

Prezantuesit: Ermal Gërdovci, Engjell Berisha

Regjia: Trëndelina Halili

Kamera: Hëzër Bikliqi, Edin Alia

Montazha: Ermal Gërdovci

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente