Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
King of the Combo - E01, P2: Tokyo
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
King of the Combo - E01, P2: Tokyo

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

King of the Combo - E01, P2: Tokyo

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 1,465 shikime
 • 1,465 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Henry, shefi nga Filipinet me humorin e tij t’vecant na tregon si t’gatuajmë disa lloje bazike t’sushit.

Prezantuesit: Ermal Gërdovci, Engjell Berisha

Regjia: Trëndelina Halili

Kamera: Hëzër Bikliqi, Edin Alia

Montazha: Ermal Gërdovci

Kategoritë


0 komente