Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
A na bën sporti më të menqur?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A na bën sporti më të menqur?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A na bën sporti më të menqur?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,038 shikime
 • 1,038 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çka nodhë në trupin tonë kur ne mirremi me sport? A na bën sporti më të zguar? Cilat organe hyn në funksion?

Për postime të përditshme na ndjekni në:

Instagram @videosinteza

Facebook @videosinteza

Twitter @videosinteza

Youtube | Kanali në gjuhën angleze Videosinteza Channel

Art Direction - Hana Arapi, Erblin Shala

Përmbajtja/Content - Ardora Bilibani

Skripta/Script - Videosinteza Team

Illustrimet/Illustrations - Qëndrim Hoxhaj, Hana Arapi, Erblin Shala

Motion Graphics - Erblin Shala

Sound Design - Art Bejtullahu

Narrator - Gent Reshtani

Special thanks to: Yllka Agusholli, Alim Halimi, Rina Fetahaj, Chester Eng, Lea Kryeziu, Isra Murataj, Lea Polloshka, Benet Tolaj, Bardh Kasapolli  Unicef Innovations Lab, Innovation Centre Kosovo

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment