Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Schengen Visa

3 episode | 324,446 shikime

Rikthehen ndodhitë e pazakonta dhe qesharake në zyrat e "Ambasadës" së Schengen Visa!

Çdo të dielë në ora 20:00, bashkohuni me aventurat e Xhejmsit, Nëntorit, Ibrës, Lules dhe Lirisë.

Shfaq më shumë

Luajnë: Lulzim Bucolli, Granit Uka, Shengyl Ismaili, Semira Latifi dhe Rifat Smani. 
Skenari: Agon Myftari 
Ideja: Ard Islami 

Alternate Text
Schengen Visa
  • Schengen Visa
  • Për shfaqjen
Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat